Ceník platný od 1. 6. 2016 zahrnuje nejčastější fotografické práce a významně snižuje ceny nabízených prací oproti předchozí verzi ceníku. Pokud zde nenaleznete požadované informace, např. máte zájem o jiný druh fotografie nebo jiný rozsah fotografických prací, případně máte jiný finanční rozpočet, neváhejte mne kontaktovat. Rád odpovím na Vaše dotazy a zpracuji nabídku na základě Vašich konkrétních přání, potřeb a možností. Doporučuji a velice vítám osobní setkání před focením, abych mohl lépe poznat Vaše představy. U časově a technicky náročnější práce je schůzka nutná.

 

TĚHULKY, RODINA A DĚTI, PORTRÉTY A FIGURÁLNÍ FOTOGRAFIE V PLENÉRU, ZVÍŘECÍ MILÁČCI

• Akční, časově limitovaná, velice výhodná nabídka focení těhulek! Cca 1,5 hodiny focení na Vašem oblíbeném místě. Předám 15 upravených snímků v plném rozlišení na CD nebo DVD. Akce platí pro focení objednané a realizované do 31. července 2016.
Cena 900,-Kč.

• Cca 2 - 3 hodiny focení (těhulky, rodina a děti, portréty a figurální fotografie v plenéru, zvířecí miláčci apod.) na Vašich oblíbených místech. Předám minimálně 25 upravených snímků v plném rozlišení na CD nebo DVD.
Cena 1.500,-Kč.

 

SVATBY A PŘEDSVATEBNÍ FOCENÍ
Předsvatební focení v délce cca 2 - 3 hodiny na Vašich oblíbených místech. Dodám minimálně 25 upravených fotografií v plném rozlišení na CD nebo DVD.
Cena 1.500 Kč.

Svatební varianta „BASIC“ v rozsahu cca 3 hodin. Focení zachycuje vlastní obřad a bezprostředně s ním související události, focení od příjezdu na místo obřadu až po odjezd, skupinové foto všech svatebčanů, rodičů a svědků atd., portréty novomanželů, několik aranžovaných fotografií novomanželů. Dodám min 80 upravených fotografií na DVD v plném rozlišení.
Cena 3.400 Kč.

Svatební varianta „STANDARD“ v rozsahu do 6 hodin focení zachycuje hlavní události svatebního dne. Jsou možné dvě verze. První verze zachycuje přípravy doma, cestu na obřad, obřad a portréty. Druhá verze zachytí příjezd na obřad, obřad, portréty a hostinu po první tanec novomanželů. Součástí obou verzí je skupinové foto všech svatebčanů, rodičů a svědků, aranžované fotografie novomanželů. Dodám minimálně 180 ks upravených fotografií na DVD v plném rozlišení.
Cena 5.600 Kč.

Svatební varianta „ALL INCLUSIVE“ v rozsahu cca 10 hodin focení zachycuje celou svatební událost. Začínám focením příprav u kadeřnice, kosmetičky, doma, cesty na obřad, obřadu, pořídím skupinové foto všech účastníků svatebního obřadu, fotím hostinu, první tanec, krájení dortu, skupinové a aranžované fotografie novomanželů, odpolední nebo podvečerní zábavu. Dodám minimálně 300 upravených fotografií na DVD v plném rozlišení.
Cena 7.800 Kč.

 

REPORTÁŽNÍ PRÁCE PRO ORGANIZACE, FIREMNÍ FOTOGRAFIE, PRODUKTY, KULTURNÍ A SPOLEČENSKÉ AKCE
První hodina focení 1.300 Kč. Každá další započatá hodina focení 700 Kč. Předání upravených snímků na DVD.


Další informace

KVALITA FOTOGRAFIÍ
Kvalitní, profesionální technikou pořizuji více snímků, z kterých vybírám pro klienta ty nejlepší. Celý výběr upravím ve fotografickém editoru. Úprava obsahuje ořez, v případě potřeby korekci expozice, vyvážení bílé, projasnění stínů, zvýraznění nebo ztlumení světel, úpravu kontrastu, drobné retuše pleti a rušivých prvků ve snímcích a případně doostření. Navíc lze dohodnout některé vybrané fotografie černobílé nebo barevně tónované.

DOPLŇKOVÉ SLUŽBY PO DOHODĚ
Zabezpečení tisku fotografií od rozměru 10x15 cm přes střední formát až po velkoformátové, adjustované fotografie na různých površích, zhotovení fotoknihy aj. Cena tisku za běžné tržní ceny. V případě zájmu zabezpečím kosmetičku pro nalíčení nebo vizážistku.

CESTOVNÉ OSOBNÍM AUTEM
Cestovní náklady do okruhu 15 km od Opavy zdarma. Nad okruh 15 km dohodou dle rozsahu fotografických prací.

DOBA ZHOTOVENÍ DÍLA
Nejdéle cca do 3 týdnů od vlastního focení. Standard bývá cca do 10 dní.